Wielkie emocje w Brzegu i Kluczborku !!! Brawo Magda, brawo Antek, brawo Szymon !!!

 | Link do artykułu | drukuj |  2018-12-01 21:43:23

 

     Brzeg Castle Rapid 2018 

                                      

w pierwszej rundzie nasza Magda prowadząc zapis stawiła czoła IM Kamilowi Stachowiakowi (KSz Polonia Wrocław),       ramię w ramię dwie Wiktorie, wicemistrzynie : świata do lat 8 - Śmietańska i Polski do lat 16 - Sowa


Wyniki - klasyfikacja Kobiety

 
 

L.p.

M-ce

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

Prog.

1

6

m

CHMIEL, Dominika

R 1969

2200

LZS Victoria Chróścice

6.5

37.50

48.00

33.5

2

11

k

SOWA, Wiktoria

R 1877

2000

UKS Rodło Opole

5.5

41.00

52.00

34.0

3

15

I

JURKOWSKA, Magdalena

R 1369

1800

SKS ORLIK Brzeg

5.5

32.50

41.50

24.0

4

16

I++

KRZYWDA, Małgorzata

1853

1900

LZS Victoria Chróścice

5.5

29.50

37.00

25.0

5

23

CM

ŚMIETAŃSKA, Wiktoria

R 1386

2200

KSz Polonia Wrocław

4.5

36.00

45.50

26.5

6

33

III

KRAWCZYK, Jolanta

0

1400

Wroclaw

4.0

27.00

35.00

16.0

7

49

 

BAŃKOWSKA, Kamila

0

1000

SKS ORLIK Brzeg

3.0

21.50

26.50

11.0

8

51

 

SZEWCZYK, Maja

0

1000

MUKS Stoczek 45 Białystok

1.0

23.00

30.00

5.0

                               

 gospodarz zamku, dyrektor Dariusz Byczkowski ogląda partię najstarszego uczestnika, Jana Piszczka (rocznik 38),  tato wicemistrzyni świata (Marek) vs pomysłodawca turnieju, Andrzej Krzywda

  

Wyniki - klasyfikacja Juniorzy

 
 

L.p.

M-ce

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

Prog.

1

11

k

SOWA, Wiktoria

R 1877

2000

UKS Rodło Opole

5.5

41.00

52.00

34.0

2

15

I

JURKOWSKA, Magdalena

R 1369

1800

SKS ORLIK Brzeg

5.5

32.50

41.50

24.0

3

20

II

CHMIEL, Paweł

R 1278

1800

Ssz Strzybniczanka Tarnowskie Góry

5.0

31.50

40.50

21.0

4

23

CM

ŚMIETAŃSKA, Wiktoria

R 1386

2200

KSz Polonia Wrocław

4.5

36.00

45.50

26.5

5

24

II+

KARP, Kacper

R 1382

1900

KSz Polonia Wrocław

4.5

35.50

47.50

22.5

6

30

II

JAWORSKI, Tymon

R 1444

1800

KSz Polonia Wrocław

4.0

34.00

44.00

21.0

7

35

III

CZAK, Dominik

R 1110

1600

UKS Gekon Nysa

4.0

25.50

33.50

17.5

8

40

 

ŁOKAJ, Marek

0

1000

Namysłów

3.5

25.00

31.50

16.5

9

44

III

FRĄTCZAK, Grzegorz

R 1143

1600

Michałowice

3.0

27.00

36.50

16.5

10

46

III

KOGUT, Piotr

0

1600

SKS ORLIK Brzeg

3.0

26.00

34.50

15.0

11

47

IV

KOGUT, Michał

0

1400

SKS ORLIK Brzeg

3.0

26.00

33.50

13.0

12

48

IV

MAŁECKI, Mateusz

0

1400

SKS ORLIK Brzeg

3.0

25.50

32.00

12.0

13

49

 

BAŃKOWSKA, Kamila

0

1000

SKS ORLIK Brzeg

3.0

21.50

26.50

11.0

14

50

III

KRAWCZYK, Eryk

0

1600

MUKS MDK Śródmieście Wrocław

2.5

26.50

35.00

12.5

15

51

 

SZEWCZYK, Maja

0

1000

MUKS Stoczek 45 Białystok

1.0

23.00

30.00

5.0

 

Zajrzyj też na  brzeg24. pl Aktualności  Szachiści rywalizowali na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu

P.S. Bardzo serdecznie dziękuję seniorom Janowi Piszczkowi, Michałowi Maciejowskiemu i Mieczysławowi Nowosadowi oraz Danielowi Warzysze za przygotowanie sali Pinottiego na turniej i uporządkowaniu jej po turnieju.

Witam
W dzisiejszym turnieju szachowym w Kluczborku debiutował Szymon Sokołowski 
zajmując 2 miejsce w grupie przedszkolaków 
Antek wygrał  7 / 7 zajmując  1 miejsce
 
Pozdrawiam
Roman Michałek
 
  
          co by tu zagrać ?                                                               bracia - Szymon i Antek i ch trofea
zdjęcia Roman Michałek
Odwiedzin dziś: 88 Odwiedzin wszystkich: 205679