| Link do artykułu | drukuj |  2019-10-19 21:39:55

foto 1 : najpiękniej prezentowała się drużyna z NSP św. Tomasza z Akwinu

foto 2 : we are the champions

foto 3 : dobranoc, Biblioteko, wypocznij po najeździe szachistów

W matematyce 3+5=3+5. I dzisiaj dokładnie tak samo wyszło podczas turnieju drużynowego o mistrzostwo powiatu dzieci i młodzieży. Stawką poza tytułem mistrza Powiatu był awans do półfinału wojewódzkiego. Na starcie stanęło osiem zespołów (trzy starsze i pięć młodszych) które rywalizowaly systemem "każdy z każdym" z końcowym podziałem na kategorie. Turniej klas 7-8 wygrała PSP 3 w składzie : Piotr Kogut, Grzegorz Frątczak, Bartosz Rosiński i Milena Głowacka. W grupie młodszej pierwsze miejsce wywalczyła PSP 5 : Antoni Sokołowski, Mateusz Małecki, Jakub Pawłowski i Julia Lecko. W klasyfikacji open triumfowała "piątka" pokonując w bezpośrednim meczu  "trójkę" 2,5 : 1,5.

Turniej przebiegł bardzo sprawnie w czym duża zasługa debiutującej oficjalnie w roli sędziego Magdaleny Jurkowskiej i pomagającego Jej Daniela Warzychy.

Dyskretnie i z wielką czułością tradycyjnie opiekowały się nami panie Beata Kopij i Ewa Kuśmierzak. Dziękujemy !!!  UÅ�miech MrugniÄ�cie Niewinny